Про «Піцца33»

HandMade

Тісто розтягується вручну у повітрі за класичною італійською технологією. Цей процес називається фрістайлом тіста, і ним володіють абсолютно всі кухарі Pizza33! В Pizza33 працюють тільки професійні піццайоло.

FreshMade

Свіже тісто замішується нашими кухарями щоранку і не зберігається більше одного дня. Ми не робимо напівфабрикатів, і кожну страву починаємо готувати тільки після надходження вашого замовлення. Всі продукти від овочів до м'ясних і ковбасних виробів закуповуються регулярно і не піддаються тривалому зберіганню і заморожуванню.

Класичне тонке тісто

Товщина тіста Pizza33 складає всього 3-4 мм, воно готується з борошна за класичними італійськими рецептами. Кожна піца випікається не більше 3-4-х хвилин в спеціальній печі при температурі 420 градусів.

Великий вибір і постійні новинки

Вибирайте з великого меню від Pizza33 піцу на свій смак: м'ясоїди, вегетаріанці, любителі сиру або морепродуктів завжди знайдуть у нас улюблену страву!

А якщо ваші смаки настільки нестандартні, що вине знайшли відповідного поєднання продуктів, замовте доставку Pizza33 за власним рецептом!