Про «Піцца33»

Місія Pizza33 – дарувати Вам свято кожного дня. Ми працюємо у Києві з 2007 року. Весь цей час продовжуємо розвиватися та шукати нові способи порадувати Вас смачною італійською піцою та класичними, авторськими стравами від нашого шеф-повара.

Pizza33 – це велика та дружня команда. Лише перевірені та надійні постачальники. Професійні і талановиті піццайоло. Досвід вже майже десять років та постійне прагнення до вдосконалення дарують Вам 100% hand made. Все, як у класичних італійських піцеріях - починаючи від розтягування тіста у повітрі за класичною італійською технологією (фрістайлом) та закінчуючи упаковкою готової піци. Також у Pizza33 розроблено авторську технологію випікання у спеціальній печі протягом 4-х хвилин.

Pizza33 – це доставка по Києву. У нас Ви обов’язково знайдете свою «Улюблену піцу» серед різноманіття запашних пропозицій, у нас Ви можете замовити піцу недорого. Привітні оператори call-центру нададуть всю необхідну інформацію щодо замовлення. А чемні кур’єри привезуть замовлення на будь-яку адресу у Києві.

Pizza33 – це City Cafe з особливою концепцією, в основі якої лежать сімейні цінності і дружба. Deliziosa Italia у серці України. Авторські страви від шеф-повара та бізнес-ланчі.

Ласкаво просимо до Pizza33!