Ланчі

8
Вигляд реального товару може незначно відрізнятись від зображення на сайті

Бізнес-ланч з доставкою!

Доставка бізнес ланчу в офіс - завжди правильне рішення для ситного і здорового обіду!

Бізнес-ланч з доставкою від Pizza33/Sushi33 - це чудова нагода не тільки смачно пообідати, але і корисно використовувати час. Нікуди не треба їхати, у нас працює безкоштовна доставка ланчів по Києву і області - наша служба доставки оперативно привозить комплексні обіди прямо в офіс по всьому Києву. Ми пропонуємо смачні і здорові бізнес-ланчі на будь-який смак за доступними цінами. Всі страви готуються зі свіжих і якісних продуктів.

Доставка бізнес ланчів в Києві та Київській області - це ситні комплексні обіди, набори з трьох страв зі знижкою. У нас цікавий асортимент – і європейська та східна кухня.

Меню комплексів підібране з урахуванням правил здорового харчування, поєднання різних продуктів, а також щоб організм максимально отримував корисні і енергетично цінні елементи.

Бізнес доставка обідів - вибір сучасних людей, які цінують свій час!

Замовити бізнес ланч з доставкою можна по буднях з 11.00 до 16.00. Це просто і зручно. Додайте апетитних фарб в сірі будні. Ваш ситний обід чекає Вас - просто замовте онлайн, на роботу або в дім, або навіть на природу!

Ми впевнені, що бізнес-ланч - це не тільки їжа, це ще й запорука успіху, здоров'я і продуктивності. У нас всі продукти від сертифікованих постачальників, ми за якісну їжу, у нас немає пальмової олії і ми принципово готуємо без покращувачів смаку!

У нас якісні продукти, але при цьому ми пропонуємо дешеві бізнес ланчі - ми піклуємося про наших клієнтів і цінуємо вас!

Регіони доставки: Київ, Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське, Вишневе, Чайки, Вишгород та ін. 

Приємного апетиту і гарного настрою на весь день!