ЛУЧШАЯ ЦЕНА
ХИТ
НОВИНКА

Спробуйте на смак справжню італійську піцу з Pizza33

Піца з доставкою по Києву від компанії Pizza33 - вибір сучасних жителів столиці, які цінують смачну їжу і власний час. Наші шеф-кухарі готують самі апетитні страви. Їх смак може конкурувати з тими ласощами, що готують справжні піццайоло з спекотній Італії.

Неповторний аромат, величезна кількість тягучого сиру, свіжі овочі, соковиті м'ясні інгредієнти, які не залишать байдужою жодну людину. Ми робимо смачну піцу в Києві вже протягом десяти років і оперативно привозимо її в будь-який куточок міста. Служба доставки піци Pizza33 готова до виїзду 7 днів на тиждень. Ви можете відвідати наші ресторани або замовити піцу онлайн.


«Піца 33» - сталий столичний бренд, якому довіряють. Наші кухарі вміють дивувати своїми приголомшливими стравами: Класика жанру - замовлення класичної піци. Ми готуємо її за традиційною італійської рецептурі. Вишуканий аромат і хрустка скоринка ніжного тіста припаде до смаку всім шанувальникам цієї страви. Також можна замовити авторську піцу від нашого бренд-шефа по хорошій конкурентною ціною. Вибір смакових поєднань величезний: грибна палітра, апетитні часточки ананасів, соковиті креветки, пікантний присмак ковбасок, ніжна шинка, ароматна зелень, високоякісні оливки, різноманіття соусів і т.д.

Замовити піцу з доставкою в Києві Ви можете не тільки вдень, але і вночі, просто зателефонувавши по одному з наших телефонів: (044) 573-33-33, (066) 573-33-33, (098) 573-33-33 , (093) 573-33-33. Також можна заповнити форму замовлення на сайті.
Ми доставимо Вашу піцу по Києву абсолютно безкоштовно. Зголодніли? Дзвоніть прямо зараз. Ми Вас смачно нагодуємо. У нас є дешева піца на замовлення з доставкою, і піца преміум - величезний вибір піц!
Навіщо витрачати свій дорогоцінний час на приготування, коли можна за допомогою одного дзвінка замовити апетитний і недорогий обід або вечерю, а також накрити розкішний стіл для гостей? Чекаємо на Ваші дзвінки, наша служба доставки піци вже прогріває мотор.
Доставка піци по Києву від компанії Pizza33 - вибір сучасних жителів столиці, які цінують смачну їжу і власний час. Наші шеф-кухарі готують самі апетитні страви. Їх смак може конкурувати з тими ласощами, що готують справжні піццайоло з спекотній Італії.
Неповторний аромат, величезна кількість тягучого сиру, свіжі овочі, соковиті м'ясні інгредієнти, які не залишать байдужою жодну людину. Ми робимо смачну піцу в Києві вже протягом десяти років і оперативно привозимо її в будь-який куточок міста. Служба доставки піци Pizza33 завжди готова до виїзду: нічна доставка піци до 24:00, 7 днів на тиждень.
«Піца 33» - усталений столичний бренд, якому довіряють. Наші кухарі вміють дивувати своїми приголомшливими стравами:
Класика жанру - замовлення класичної піци. Ми готуємо її за традиційною італійської рецептурі. Вишуканий аромат і хрустка скоринка ніжного тіста припаде до смаку всім шанувальникам цієї страви.
Також можна замовити авторську піцу від нашого бренд-шефа по хорошій конкурентною ціною. Вибір смакових поєднань величезний: грибна палітра, апетитні часточки ананасів, соковиті креветки, пікантний присмак ковбасок, ніжна шинка, ароматна зелень, високоякісні оливки, різноманіття соусів і т.д.
Замовити піцу в Києві Ви можете не тільки вдень, але і вночі, просто набравши номер піцерії: (044) 573-33-33, (066) 573-33-33, (098) 573-33-33, (093) 573 -33-33. Також можна заповнити форму замовлення на сайті.
Ми доставимо Вашу піцу по Києву абсолютно безкоштовно. Зголодніли? Дзвоніть прямо зараз. Ми Вас смачно нагодуємо.
Навіщо витрачати свій дорогоцінний час на приготування, коли можна за допомогою одного дзвінка замовити апетитний і недорогий обід або вечерю, а також накрити розкішний стіл для гостей? Чекаємо на Ваші дзвінки, наша служба доставки піци вже прогріває мотор.