HandMade

Тісто для наших піц розтягується вручну у повітрі. Технікою фрістайлу тіста володіють всі кухарі Pizza33! 

FreshMade

Тісто замішується вранці і не зберігається довше 1 дня. Ми не робимо напівфабрикатів і не використовуємо заморозку!

 

Тонке тісто

Товщина готового тіста Pizza33 складає всього 3-4 мм. А кожна піца випікається не більше чотирьох хвилин!

 

City Cafe

Смачну піцу можна спробувати в сучасних city cafe «Pizza33»! Адреси в розділі «City Cafe»

 

Доставка піци в Києві від Піца33

Тонко і смачно. Для Вас робимо найтоншу піцу Києва на ніжному тісті – товщина її основи 3-4 мм. Розтяжка основи відбувається в повітрі вручну (фрістайл тіста), як це роблять в італійських піцеріях. Соуси і всі інгредієнти додаються в оптимальній кількості для розкриття смаку кожного окремо і всієї піци.

На будь-який смак. В «Pizza33» і любителі м’яска, і практики вегетаріанства обов’язково знайдуть піцу до душі і по смаку! З понад 40 позицій меню можна замовити піцу в Києві, виготовлені як за класичними італійськими рецептами (Маргарита, Кваттро формаджіо, Пепероні та ін.), так і наші авторські (Сотачетто, Піца-Бургер, Изола, Капоне та ін.).

Сам собі піцайоло. Не знайшли піцу «для себе»? Тоді даємо Вам карт-бланш – обирайте основу з соусом (вершковий чи томатний) і комбінуйте, фантазуйте, креативте! Більше ніяких батлів між вегетаріанцями та м’ясоїдами :) Створити унікальну піцу Києва просто – додайте в свою піцу ті інгредієнти, які хочете саме Ви: ковбаса чи м’ясо, курка чи морепродукти, овочі або фрукти, сири кількох видів, гриби, оливки та запашна зелень. Піца за Вашим рецептом в «Pizza33» –  смачна можливість стати ненадовго піцайоло!

Розмір має значення ;) Навіть в компанії найближчих друзів «на колір і смак товариш не всяк». А ще ж хочеться спробувати одразу кілька варіантів бажаної страви. Щоб кожен мав змогу отримати улюблені смаки, ми пропонуємо замовити піцу Києвом в діаметрі 30 см (маленька) або 40 см (велика). Розділіть велику піцу з родиною, друзями, колегами чи самі поласуйте маленькою!

 

Абсолютно безкоштовно, безперечно смачно та надзвичайно швидко – це «Pizza33»!

Швидко і безкоштовно

Для доставки піци Київ з його скаженим трафіком та заторами не дуже сприятливе місто. Але не дивлячись ні на що, наші кур’єри домчать замовлення в будь-який куточок Києва дуже швидко, щоб Ви якнайскоріше посмакували гарячою, соковитою та рум’яною італійською піцою. Кожна свіжовипечена піца транспортується до Вас в спеціальному упакуванні та високоякісному термоконтейнері для максимально довгого зберігання тепла та аромату.

Kiev Never Sleeps

А ми не спимо разом із столицею, тому Ви можете замовити піцу в Києві 24 години на добу в будь-який день тижня. Прокинулись в 3-ій ночі із непереборним бажанням скуштувати справжню італійську піцу? Допізна затусили з друзями чи напружували мозок на черговому брейн штормі на роботі? Не відмовляйте собі в гастрономічному задоволенні – телефонуйте в «Pizza33», заходьте на наш сайт чи замовляйте улюблену страву через мобільний додаток «Доставка 33». Ваші смакові рецептори та шлунок неодмінно «заспівають» фелічіту від задоволення!

З «Pizza33» завжди вигідно

Цікаві подарунки, найсмачніша піца в Києві за бонуси та вигідні акційні пропозиції для всіх і кожного! Ми цінуємо своїх клієнтів, тому за кожну замовлену смачну піцу Ви отримуєте бонуси в «Клубі 33», які можете обміняти на страви або смачні подарунки у вигляді корисних, приємних речей або й вечері на двох в ресторані «Pizza33». Більше піци – більше подарунків!